Avcılar halı yıkama olarak bir çok yıkama hizmet talebinize çözüm üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu nedenle yıkama hizmetlerinde seçenekleri oldukça geniş tutmaya çalıştık.

Avcılar halı yıkama firması hizmetleri

Halı Yıkama ; Temel ve kuruluş amacımız olan hizmetimizdir. Halılarınız yıkarken önemli olan düz mantıkla yıkamak değildir. Çünkü halılar bir çok farklı çeşide sahiptir. Eğer ki buna dikkat edilmez ise renklerde açılma, yanma gibi problemler ortaya çıkacaktır. Firmamız bu konuda işinin ehli ve deneyimli personeller ile hizmet vermektedir.

Avcılar halı yıkama neleri yıkıyoruz?

Yerinde Halı Yıkama ; Halıflex türü halılarınız için yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız kaç metre kare olursa olsun özel meç makinemiz ve vakum makinemiz ile adresinize geliyoruz ve yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Yıkama ; Koltuk yıkama hizmetimizde yerinde yıkama seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel 3 motorlu makinemiz ve aynı zamanda otomatik fırçamız ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Koltuk yanında, berjer, çekyat, yatak yıkama taleplerinizde çözüm sunulmaktadır.

Perde Yıkama ; Stor ve zebra perdeleriniz personellerimiz tarafından evinizden alınarak fabrikamızda yıkanıp teslim edilmektedir. Perdelerin sökme ve takma taleplerinizde yerine getirilmektedir.

Yorgan ve Battaniye Yıkama ; Özel olarak fabrikamızda yer alan yorgan yıkama makinesi ile yorgan ve battaniyeleriniz yıkanıp kurutulmaktadır.

Diğer hizmetlerimiz ; Aynı zamanda evinizde ütü ve ev temizliği hizmet talepleriniz içinde firmamızı araya bilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli bayan personellerimiz sizlerin hizmetindedir.

Avcılar halı yıkama firmaları arasında en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma hedefinde olan işletmemiz sizlerin taleplerini beklemektedir.