Avcılar ilçemizde faaliyet gösteren kurumsal olarak halı yıkama sektöründe yer alan bir firmayız. Halı yıkama hizmetlerinde yeni bir anlayış ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir politika yürütüyoruz. Firmamız Avcılar halı yıkama adı ile anılmakta olup genişmiş bir alt yapıya sahiptir. Firma olarak işimizi çok önemsiyoruz ve bu nedenle her zaman daha yenilikçi çözümler ortaya koymaktayız.

Avcılar’da halı yıkama fabrikası arayan siz değerli vatandaşlarımıza doğru bir seçim olduğumuzu kendimize ve hizmetimize güvenerek korkusuzca söyleye biliyor olmanın rahatlığını yaşıyoruz.

Fabrikamızda halılarınız toz alma, yıkama, sıkma, kontrol, kurutma odası , son kontrol, paketleme şeklinde bir dizilim ile hareket edilmektedir. Aynı zamanda her adım sonrasında eğer ki halınızda bir problem var ise onun için ayrıca bir çözüm aranmaktadır.

Halılarınız üzerinde ki bir çok leke için özel olarak üretilen şampuanlar ile müdahale edilmektedir. Çay lekesi, kola lekesi, ruj lekesi gibi her problem için farklı bir hizmet seçeneğimiz mevcuttur.

Avcılar halı yıkama biz kimiz?

Yıkama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize bir noktada daha bilgi vermek istiyorum. Halılarınızın hijyenik bir ortamda yıkanması çok önemlidir. Halılarınız temiz yıkanması ile hijyenik bir ortamda yıkanması çok farklı şeyler olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Çünkü halılarınız her ne kadar temiz yıkanmış gibi görünse de ortamın hijyenik olmaması nedeni ile mikroplarla olu olarak size teslim edilecektir.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Kurumsal Bilgiler

İşletme İsmi : Avcılar Halı Yıkama

İşletme Hizmet Bölgeleri : Avcılar ve Tüm yakın ilçe ve semtleri

İşletme Telefon Numarası : 0212 909 18 54

İşletme Adresi : Denizköşkler Mah. Denizköşkler Cad. No 20 Avcılar / İstanbul

İşletme Kurumsal Web Sitesi : avcilarhaliyikama.gen.tr