Avcılar’da Halı Yıkama

Avcılar’da Halı Yıkama Firmamız, 2010 yılından günümüze kadar hep daha iyisini başarabilmek için çalışıp, siz değerli müşterilerini her daim memnun etmeyi misyon edinmiştir. Halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, işinin ehli uzman kadrosu ile halılarınızı ilk günkü temizliği ile sizlere teslim etmekten mutluluk duyacak.

Avcılar’da Halı Yıkama Firması

Halı Yıkamada Hangi Yöntemleri Kullanıyoruz?

Halılarınızı son teknolojiye sahip makinelerimizde özenle temizliyoruz.

İlk işlem olarak niteliklerine göre ayırdığımız halıları toz dolabına koyup üstündeki toz ve kumları arıtıyoruz. Arıtma işleminin ardından yıkama makinesine alıyoruz. Temiz su yardımı ile ıslatıp kir ve lekelerinin yumuşamasını sağlıyoruz. Bu işlemin ardından özel, yumuşatıcı özellikli şampuanlarımız ile ön ve arka olarak ayrı ayrı yıkıyoruz. Zamanla halıların içinde oluşan zararlı bakteri ve ev akarlarının yüzde yüz temizlenmesi için özel sıvımız ile birlikte sudan geçirip hijyenik bir duruma gelmesini sağlıyoruz. Bu işlemin ardından halıyı yüksek teknolojiye sahip makinelerimizde sıkıyoruz. Makinede sıkma işlemi ile halının suyu yüzde doksan oranında atılmış oluyor. Geriye kalan yüzde onluk su ise halı askıya asılarak kurutuluyor. Kuruyan halı kalite kontrole giriyor. Kalite kontrolden başarı ile çıkan halı parfümlenip paketleniyor.

Avcılar halı temizliği firması ile doğru bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli ve özgün hizmet anlayışı ile sizlerin yanındadır.

Leke Çıkarma Garantisi Veriyor Muyuz?

Yün karışımlı ve yün halılarda, el dokuması halılarda, step halılarda, nepal halılarda, ipek halılarda, çin halılarında, plastik tabana sahip halılarda, halıflex halılarda, deko halılarda, shaggy halılarda ve makine dokuma halılarında yüksek etkili leke çıkarıcılar kullanılmamaktadır. Hassas yapılara sahip olan bu halılarda lekelerin çıkmama olasılığı mevcuttur. Bir halıda oje lekesi çıkıyorken aynı cins halı farklı bir lekede olumlu sonuç vermeyebiliyor. Bu nedenle leke çıkarma garantisi hiçbir halı ve leke için verilemez. Halıda oluşan lekeye ne kadar kısa sürede müdahale edilirse çıkma olasılığı o kadar yüksek olur. Lekenin halıda uzun süre kalması ya da güçsüz temizleyiciler ile çıkarılmaya çalışılması lekenin daha derine işlemesine sebep olacaktır. Lekeli halılar için yapılacak en iyi şey en kısa sürede halı yıkama şirketine vermektir. Halınızda bir leke var ise lütfen görevlimize ne lekesi olduğunu söylemeyi unutmayın.

Halılar Hangi Sıklıkla Temizlenmeli?

Bu süre, kullanım durumuna göre değişebileceği gibi en uygun süre mevsim geçişleridir.

Halı Yıkama, Halıların Daha Çabuk Kirlenmesine Sebep Olur Mu?

Profesyonel ve derin yapılan bir temizlik sonrasında halılarınızın hav ve kirleri tamamen yok olacağından kirlenme süresi de uzayacaktır.

Servisimiz Ücrete Tabi Mi?

Belirlediğimiz hizmet bölgeleri kapsamında servisimiz ücrete tabi değildir. Halılarınız temizlenmek üzere adresinizden teslim alınıp yıkandıktan sonra da ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

Halıları Ne Kadar Sürede Alıyoruz? Kaç Gün İçinde Teslim Ediyoruz?

Bayram gibi özel günlerin öncesinde değişebilen bu süreler normal şartlarda; Aradığınız gün halınızın alınması ve yıkanıp beş gün içinde size teslim edilmesi şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir