Avcılar’da Halı Yıkama Fabrikaları

Her tür halıda yapılacak olan yıkama işlemleri için Avcılar’da halı yıkama fabrikaları arasında yer alan firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde halıların yapısına uygun şekilde yıkama işlemi yapılması sağlanmaktadır. Sorunsuz şekilde yapılacak olan işlemler sonucunda daha kaliteli ve hijyenik sonuçlar elde edilmektedir.

Otomatik makine içerisinde yapılan yıkama işlemleri etkili şekilde sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kaliteli halı yıkama şampuanları ile yapılan yıkama işlemleri özellikle her türlü kire karşı etkili olmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Avcılar’da Halı Yıkama Fabrikaları

Halı Yıkama İşlemi Aşamaları

  • İlk aşamada firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek hizmet kaydı açtırabilirsiniz.
  • Verilen adrese servis ekibimiz ulaşım sağlayarak halıların teslim alınmasını sağlamaktadır.
  • Teslim alınan halılarınız fabrika içerisine getirilerek türlerine göre ayrılmaktadır.
  • Belirlenen türlere göre yapılacak olan işlemler için öncelikle vakumlu makinalarla halılar içerisindeki toz ve kalıntıların alınması sağlanmaktadır.
  • Tozalma işleminin ardından otomatik makineler içerisinde yıkama işlemi başlatılmaktadırlar. Antibakteriyal şampuanlar ile yapmış olduğumuz yıkama işlemi sayesinde etkili sonuçlar elde edilmektedir.
  • Makine içerisinde yapılan yıkama işleminin ardından halılarda var olan lekelerin çıkartılması için leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir.
  • Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından durulama işlemi yapılmaktadır. Bol su ile yapılan durulama işlemi şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde yapılmaktadır.
  • Halı içerisinde kalan fazla suyun çıkarılabilmesi için sıkma işlemi yapılmaktadır.
  • Sıkma makineleri ile yapılan işlemin ardından halılar güneş görmeyecek kapalı kurutma alanlarında asılarak kurtulmaktadır.
  • Yeterli süre boyunca kurutma işleminin yapılmasının ardından parfüm sıkılarak rulo şeklinde sarılan halılar poşetlenerek üzerine müşteri bilgilerinin yer aldığı etiketler yapıştırıldıktan sonra servis araçlarıyla adrese teslim edilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Çoğu zaman özellikle ofis gibi ortamlarda halıların bulunduğu noktada yıkanması için verilen hizmettir. Firmamız Avcılar’da halı yıkama fabrikaları arasında vermiş olduğu profesyonel hizmet sayesinde her türlü talebinizi karşılamaktadır. Yerinde yıkama işlemi otomatik makinelerle yapılmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde yapılacak olan çalışmaların ardından yıkanan halılar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan çalışmalarda her türlü ayrıntıya dikkat edilerek en iyi sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Halıların teslim alınması ve aynı şekilde yıkama işleminin ardından belirlenen adreslere teslim edilmesi için ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan adresinizden alınan halılarınız temizleme işleminin tamamlanmasının ardından yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Hızlı Teslimat

Teslim alınan halılarınızın fabrika içerisinde yıkanması kısa süre içerisinde tamamlanarak yeniden adresinize teslimat yapılmaktadır. Firmamız bu konuda yeterli kapasiteye sahip olarak vermiş olduğu hizmetler sayesinde daha kısa süre içerisinde sonuç elde etmenizi sağlamaktadır. Yeterli servis aracımız ile kısa süre içerisinde teslimat yapılmasını sağlamaktayız.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda belirlemiş olduğu uygun fiyat seçenekleri sayesinde en uygun fiyatlar üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Farklı türlerdeki halılar için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Metrekare fiyatı üzerinden yapılacak hesaplamalar yıkattırmak istediğiniz her halının metrekaresine ve yapısına göre belirlenmektedir.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Merak ettiğiniz her türlü konuda Avcılar’da halı yıkama fabrikaları arasında hizmet veren firmamız iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz her an kesintisiz destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde hizmet kaydınızı açtırarak kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir