Avcılar Halı Yıkama Hizmeti

Uzun yıllar boyunca İstanbul halkına her konuda olduğu gibi en kaliteli hizmetleri sunan Avcılar halı yıkama hizmetleri en güvenli firma olmayı başarmıştır.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Günlük yaşamda en çok kullanılan eşyaların başında halılar yer almaktadır. Halılar çok fazla kullanıldığı için çevrede bulunan tüm toz ve kirleri yüzeylerinde toplamaktadır. Bu tozlar zaman içinde halı kıllarının en derin kısımlarına iner ve orada bakterilerin oluşmasına neden olmaktadır. Halıların derinlemesine yapılmayan temizlikleri sonrası bakteriler yok olmaz ve hatta gün geçtikçe daha da çoğalmaktadır. Evde kendi yöntemleriniz ile yapılan temizlik sonrası istenilen sonuçları almanız pek de kesin çözüm olmaz. Bu neden ile uzman kişilerden yardım almanız en doğru karar olacaktır. Firmamız en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Halıların içinde yok olmayan bakteriler sağlıksız yaşam alanlarına ve çeşitli hastalıkların meydana gelmesine neden olmaktadır. Hem hijyenik ortamlar hem de tüm hastalıklardan korunmak için halılarınızın düzenli olarak yıkanması çok önemlidir. Hiç şüpheniz olmasın ki firmamız bu konuda sonuna kadar sektöründe bulunan firmalar arasında en güvenli olanıdır.

Avcılar Halı Yıkama Hizmet

Avcılar Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Hizmetleri Nasıl Verilir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi halı yıkama işlemleri çok önemlidir. Tüm hastalıklardan korunmak ve sağlıklı hijyenik ortamlar için halıların derinlemesine yıkanması gerekmektedir. Firmamız bu konu üzerinde her türlü garantiyi sizlere sunmaktadır. Çünkü sizin yapılan hizmetler sonrası olan memnuniyetiniz bizim itibarımız açısından çok önemlidir. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz adresinize gelir ve özenle yıkanması gereken halılarınızı fabrikamıza getirir. Halılarınız yıkanırken kesinlikle sağlığa zarar vermeyen özel anti bakteriyel deterjanlar kullanılmaktadır. En son sistem teknoloji ürünü olan tam otomatik makinelerde halılarınız el değmeden yıkanmaktadır.

Halı Yıkama İşlemleri

Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra sırasıyla en özel şekilde yıkama işlemlerine tabii tutulur. Bunlar sırasıyla şöyledir;

  1. Halılar ilk olarak toz alma odalarına alınır ve burada kuru bir şekilde içinde bulunan bütün tozların alması sağlanır. Bu sayede halılar ıslandıktan sonra bu tozlar halıların dip kısımlarına çökmesi engellenecektir. Halılarınızın toz alma işlemi son teknoloji makinemiz ile yapılmaktadır.
  2. Lekelerin tam olarak tespiti için kontrol odalarına alınan halılar itina ile incelenir. Avcılar halı yıkama firmamız bu konuda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için en yenilikçi çalışmaları takip etmektedir. Tespit edilen lekeler halıların özelliklerine göre üzerine leke çıkarıcı sürülür. Böylece lekeler en kısa sürede en iyi şekilde çıkacaktır.
  3. Toz alma ve leke kontrolü yapılan halılarınız on iki fırçalı özel makinemiz ile halılarınız bir kaç sefa ön ve arkalı şekilde yakama çalışması yapılmaktadır.
  4. Yıkama işlemleri sırasında kesinlikle özel Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Tam otomatik makinelerde itina ile el değmeden halılar yıkanmaktadır.
  5. Yıkama işlemleri biten halılarınız sıkma makinası ile %80 oranında nemli kalacak şekilde işlem tamamlanıyor.
  6. En son kontrolleri için tekrar kontrol odalarına alınır. Buraya alınmada ki amaç halıların üzerinde lekelerin olup olmadığı ve temiz olarak halılar yıkanmış mı diye bakılmasıdır.
  7. Halılar kurutma odalarında güneş görmeden özenle kurutulur ve parfümlenir. Ter temiz olan halılar itina ile paketlenir ve adresinize güler yüzlü ekibimiz tarafından teslim edilir.

Avcılar halı yıkama hizmetleri firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması çok önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir