Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar Halı yıkama hizmetinden faydalanmak isteyenlerin aklına ilk gelen soru; ne kadar bir maliyetle bu hizmeti satın alabileceğidir. Tabi bu sorunun cevaplanmasında, bazı kriterlerin belirlenmesi gerekmektedir. Öncelikle halının imalat süreci önem teşkil ediyor. Bir makine halısının ücretlendirilmesi ile el dokuma halıların ki aynı olmamaktadır. Bunun sebebi; el dokuma halıların daha itinalı bir işlem gerektirmesidir. Makine halıları daha sert dokunuşlarda bile fazla hassasiyet göstermezler. Fakat el dokuma halılarda her makine ve malzeme gelişigüzel kullanılmamalıdır.

Avcılar halı yıkama fiyatı

Avcılar Ucuz Halı Yıkama Firması

2018 halı yıkama fiyatları, semtlere ve firmaların iç tüzüğüne göre belirlenmekte olup, doğru bir araştırma sonrası en verimli kararı verebilirsiniz. Genel bir bakış açısıyla örneklendirmek gerekirse, bir makine halısı için ortalama fiyatlar; metrekaresi 5-8 tl arasında değişkenlik gösteriyor. Daha düşük maliyetli hizmet sunumlarının tercih edilmesi, sonuçtan pek memnun kalmayacağınızın işareti olabilir.

Avcılar Halı Yıkama Hizmeti

Genellikle firmalardan bir randevu oluşturarak yıkacak halı hakkında bir ön bilgilendirme yapmanız gerekecektir. Bundan sonraki işleyiş ,firmaların kendi prosedürüne uygun şekilde ilerlemektedir. Avcılar halı yıkama hizmeti; halılarınızı kapınızdan alarak en doğru müdahaleleri yapar ve söz verdiği tarihte kapınıza geri getirir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin adımları şu şekilde olmaktadır:

  • İletişim seçeneklerimizden bize ulaşarak randevu oluşturursunuz.
  • Size en uygun gün ve saatte halılar evinizden teslim alınır.
  • Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış fabrikamıza getirilir.
  • Halının dokumasına uygun makina ve aletler belirlenir.
  • Halıya uygun temizleme ürünleri ile uygulamaya başlanır.
  • Yıkama öncesi ve sonrasında süpürme işlemi yapılarak detaylı temizlik sağlanır.
  • En kısa sürede halının kurutulmasına olanak tanıyan kurutma odalarında bir süre bekletilir.

Her türlü temizlik hizmetinde, bazı hassasiyetlerin gözetilmesi gerekmektedir. Kapınıza gelen personelden, uygulamayı yapacak kişilere kadar tecrübeli ve bilgili bir ekibin yanı sıra; hijyen kurallarına uygun bir çalışma düzenine de ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanılan makinelerden, kurutma odalarına kadar; her alanın sürekli bakımlı olması gerektiğinin de altını çizelim..!

Avcılar halı yıkama bünyesinde yer alan profesyonel halı yıkama fabrikamız; düşük maliyetli ve yüksek kaliteli bir hizmet vaadiyle müşterilerine hitap etmektedir. Tüm dokuma türlerine uygun makinelerde özel işlemlere tabi tutulan halılarınız, kurutma odalarında kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir