Avcılar Halı Yıkama Firması

İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren Avcılar halı yıkama tüm halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyor. Günümüzde evlerde vazgeçilmez bir eşya olan halılar eskisi kadar sık kullanılmamaktadır. Ancak yine de kış aylarında vazgeçilmez olan halıların sıcaklığı bir evi ev yapan en önemli detaylar arasındadır.

Bu ürünlerin çok çabuk kirlendiği bilindiği için halıların temizlenmesi sadece yüzeysel bir elektrik süpürgesi ile mümkün olmaz. Halı silmek de bir çözüm olmadığı için halı yıkama konusunda ihtiyacınız olan profesyonel çözümler firmamız tarafından verilebilmektedir. Her çeşit halı derinlemesine temizlenmektedir. Sadece temizlik değil, kurutma ve teslimat konusunda da problemsiz hareket edilmesi şarttır.

Avcılar Halı Yıkama Firmaları

Profesyonel halı yıkama firmamız en kısa sürede halılarınızın temizlenmesini sağlamakla birlikte halı bakımı konusunda da çözüm önerilerinin getirilmesi için destek vermektedir.

Halı Nasıl Yıkanır?

Eskiden kapı önlerine atılan halılar saatlerce ovulur, günlerce halının kurutulması beklenirdi. Şimdi bu süreç halı yıkama makineleriyle yapıldığı için halıların daha iyi temizlenmesi ve leke temizliğinin de etkili bir şekilde yapılması mümkün olmaktadır.

Halı yıkama makineleri ve profesyonel ekipler aracılığıyla kuru ve ıslak temizliği yapılan halıların en kısa sürede kurutularak adresinize gönderilmesi mümkün olmaktadır. Halı yıkama için aşağıdaki şekilde hizmet verilmektedir;

  • Halı temizliği için öncelikle adresinizden alınan halılar numaralandırılır ve yıkama sırasına girer.
  • Halılar kuru ve ıslak temizlikleri yapılarak yıkanır. Bu sırada leke varsa leke için de temizlik yapılır.
  • Yıkama sonrası halı sıkma aşamasına geçer.
  • Sıkma sonrası ise halının kurutulması söz konusu olur.
  • Kurutulan halınız teslimat sırasına girer ve size ulaştırılır.

Firmamız Avcılar halı yıkama hizmeti kapsamında profesyonel çözümler sunarak memnuniyet garantili olarak halı yıkama imkanı sunmaktadır.

Halılar Ne Sıklıkla Yıkatılır?

Halıların temizliğinin en az yılda bir kere yapılması şarttır. Yılda bir kere temizlenen halılar düzenli olarak makine ile süpürülüp havalandırılarak daha temiz kullanılmaktadır.

Halıların ne sıklıkla yıkatılacağı konusunda evinizdeki sirkülasyon belirleyici olmaktadır. Mesela evinizde evcil hayvanlar, çocuklar varsa halıların temizlenmesi için gerekli olan temizlik süreci oldukça önemlidir. Bu durumda halı yıkama sıklığı 3 ayda bir olabilir.

Halı Yıkama Süreci Nasıl İşler?

Halıların yıkanma süreci halının teslim alındığı tarihten itibaren başlar. Daha sonra da yıkama sürecine girilmesi ve halının kurutulup teslim edilmesi sağlanır. Halıların farklı özellikte olanlarının temizlenmesi özel bir uygulama gerektirdiğinden her zaman dikkatle üzerinde durulması gereken bir süreç olduğu için profesyonel destek gerektirir.

Halılar Kaç Günde Teslim Edilir?

Yıkanan halıların teslim edilme süreci genelde 2 ile 5 gün arasındadır. Ancak bu süreç yoğunluk durumuna göre uzayabilmektedir. Özellikle yaz aylarında yoğunluk daha fazla olduğundan halı yıkama sürecinin uzun sürmesi söz konusu olmaktadır.

Hangi Tür Halılar Yıkanabilir?

Halıların yıkanması sırasında hasarlı halılar varsa bunun onarımı gerçekleştirilir. Eğer sorun yoksa halının cinsine göre sert ya da yumuşak yıkama teknikleri uygulanabilir. Her tür halı yıkanmaktadır. Ancak bazı hafif türler daha kolay bir şekilde yıkanacağından profesyonel yıkama teknikleri tercih edilmez.

Halı Yıkama Fiyatları

Halıların yıkanması için belirlenen fiyatlar metrekare cinsinden hesaplanarak uygulanır. Bu yüzden her halının uzunluğu değiştiği için fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Avcılar Halı Yıkama Firmaları

Avcılar ve çevresinde profesyonel halı yıkama hizmeti veren ekibimiz, birbirinden ekonomik fiyatlarla halıların temizlenmesini sağlamaktadır. En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla her cins halıyı yıkatmanız mümkün olacaktır. Firmamız, Avcılar halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır. Bu yüzden memnuniyet garantisi mümkün olmaktadır.

Avcılar halı yıkama firması olarak parseller, Cihangir, Ambarlı, denizköşkler ve gümüşpala semtlerinde de hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Ücretsiz servis talepleri için bizleri araya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir